endocare ampollas

40% SCA AMPOULES Pozabiegowe ampułki liftingujące

Poj. 7 x 1 ml

Skoncentrowana formuła o działaniu przeciwzmarszczkowo - regenerującym zawarta w 7 ampułkach o pojemności 1 ml każda. Bardzo wysoki indeks kompleksu SCA (40%) zapewnia efekt intensywnej naprawy, regeneracji i silnego działania przeciwzmarszczkowego. Natychmiastowe rezultaty to efekt połączenia 40% kompleksu SCA (wyciąg ze śluzu ślimaka) oraz silnej substancji nawilżającej Hygroplex HHP (efekt natychmiastowy). Długotrwałe właściwości nawilżające wzmacnia obecność Pentavitine, którego efektywność wynika z unikalnego mechanizmu wiązania się z keratyną w skórze. Właściwości antyoksydacyjne kompleksu SCA dopełnia obecność witamin C i E.

WSKAZANIA: Zmarszczki; dla każdego rodzaju skóry; skóra pozbawiona kolorytu. 

INNOWACJA: Skoncentrowana formuła z innowacyjnym kompleksem SCA o wysokim indeksie (40%), kompozycja silnych substancji nawilżających oraz witamin, zapewnia szybki efekt przeciwzmarszczkowy oraz regenerację skóry; do stosowania również po zabiegach dermokosmetycznych oraz do zabiegów dermatlogicznych np. do stoswania z użyciem rollerów.

EFEKT: Widoczna redukcja ilości i głębokości zmarszczek. Skóra rozświetlona, równomierny koloryt.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem wstrząsnąć ampułką, aby płyn nie pozostał w szyjce. Ułamać szyjkę ampułki przy pomocy plastikowej nakładki. Nanieść żądaną ilość produktu na wewnętrzną stronę dłoni, nakładać wmasowując preparat palcem na poszczególne partie twarzy i szyi, zużyć w ciągu 24 h.

Nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną powierzchnię twarzy i szyi.

Dla uzyskania natychmiastowego efektu rozświetlenia skóry, nakładać pod make-up.

Dla uzyskania szybkiego efektu przeciwzmarszczkowego nakładać jedną ampułkę na noc.

Sklep Kup ENDOCARE

Do góry