342

Zapraszamy do sklepu z produktami ENDOCARE

Sklep Kup ENDOCARE

ENDOCARE to linia dermokosmetyków o właściwościach przeciwzmarszczkowych i regenerujących. Linia preparatów jest wynikiem wieloletnich badań w zakresie starzenia i regeneracji skóry prowadzonych przez IFC Group nad kompleksem SCA Biorepair.

Kompleks SCA Biorepair jest czystą, biologicznie czynną, najskuteczniejszą i najsilniejszą substancją pochodzenia naturalnego (wyciąg ze śluzu Cryptomphalus Aspersa – winniczek ). Substancja ta gwarantuje najwyższy poziom regeneracji skóry oraz redukcję zmarszczek w różnym stopniu nasilenia. Śluz winniczka bogaty jest w proteiny, enzymy, proteoglikany, glikozaminoglikany i minerały wykazując niezwykłe właściwości naprawcze, antyoksydacyjne i regenerujące. W preparatach zastosowano wartość indeksu SCA 1% - 50%. Bogata gama produktów, o różnych indeksach SCA, jest dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Google+

Gabinety partnerskie marki ENDOCARE

5pietro.jpgAMC.jpgARTISMED.pngMedi-derm.jpgamaya.PNGaness.jpgapteka-miejska-logo.PNGbeauty-derm.jpgbiostudio.pngdigiti.pngdrparda.jpgdrvincent.jpggoldclinic.pngimperiumurody.jpgkosmedica.pngkup_endocare.pnglaime.pngme24.pngmelissa.pngmiziu-miziu.jpgmk.pngocean-urody.jpgogrodyurody.jpgpleasurespa.pngspa43.pngterraspa.jpgtime-spa.pngvenus.pngviva-derm.jpg
Do góry